Let me please introduce myself

Met onze no-nonsense mentaliteit pakken we heldere en complexe communicatievraagstukken aan. We werken transparant, met korte lijnen, gericht op het eindresultaat. Altijd conform afspraak. U stelt een vraag. Wij komen met de communicatieoplossing en realiseren bijbehorende middelen. Creatieve communicatie die informeert, activeert en overtuigt.

Slide

Lizzy Loesberg

Directeur

lizzy.loesberg@akron.nl
Slide

Daphne Seegers

Accountmanager

daphne.seegers@akron.nl
Slide

Rogier Wouters

Accountmanager

rogier.wouters@akron.nl
Slide

Monique Heemskerk

Art director

monique.heemskerk@akron.nl
Slide

Rutger Uithol

Graphic / multimedia designer

rutger.uithol@akron.nl
Slide

Taco Jans

Graphic / multimedia designer

taco.jans@akron.nl
Slide

Gabija Stunda

Financial controller

gabija.stunda@yr.nl